O nas

M & O

Poznali się na (jeszcze wtedy) ukraińskim Krymie. On od urodzenia zamieszkuje stolicę. Ona z małego miasteczka z błędem ortograficznym w nazwie. On śmieje się z jej „wschodniej gwary”. Ona z jego warszawskiego akcentu na „liśmy”. Pomimo tych drobnych lingwistycznych niesnasek dogadują się świetnie. Połączyła ich pasja do robienia rzeczy, spędzania czasu i zepsuta gitara. Ciągle kombinują gdzie by tu jeszcze pojechać i dokąd się urwać. Wycieczek im zawsze mało, ciągle chcą więcej. Ciężki plecak im nie straszny, z autostopem są za pan brat. Piękni, młodzi, zdolni. Czego chcieć więcej?

Michał o Oli

Poziom energii Oli jest grubo powyżej 9000. Zawsze uśmiechnięta, nie lubi gnuśnieć i zawsze aktywnie spędza czas. Nie straszne jej wycieczkowe niewygody, gdyż wychowało ją ciężkie życie w Chełmie i capoeira. Ładnie śpiewa, choć twierdzi, że nie, ale wszyscy i tak wiedzą swoje. Jest autorką większości tekstów na tym blogu i ekspertką w wyszukiwaniu tanich lotów. Tytuł magistra inżyniera na wydziale EiTI Politechniki Warszawskiej zdobyła bez najmniejszych trudności. Urodzona w zacnym roczniku ’91.

Jej marzeniem jest praca w korpo, stado psów i wczasy all inclusive w Egipcie (tak na prawdę to wcale nie).

Ola o Michale

Szerszej publiczności znany jest jako Glina. Urodzony przywódca i organizator. I kombinator. Potrafi spędzić naprawdę dużo czasu na szukaniu, ale zawsze znajdzie najtańsze/najlepsze wycieczkowe rozwiązanie. Trochę uparciuch, ale da się z tym żyć. Nie pyta o drogę. Zawsze znajduje ją sam (i dobrze mu to wychodzi). Jego druga miłość to gitara, na której dzielnie przygrywa, podczas gdy pijany tłum przeciągle wyje. Raz nawet na takim graniu i wyciu (moim) na ulicy zarobiliśmy pieniądze, więc kariera muzyczna nie bez sukcesów. Capoerista, pływak, biegacz, rowerzysta, książkoczytacz, murarz, tynkarz, akrobata. Słowem: fajny z niego chłopak.

Dodaj komentarz